Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Nowy Dwór Mazowiecki

Szukasz stabilnego zatrudnienia gdzie wynagrodzenie zależy od wyników Twojej pracy? Nie masz żadnego doświadczenia a chcesz je zdobyć?
Nie czekaj - aplikuj już TERAZ!
Wyślij sms-a o treści PRACA na numer 501 326 691 - oddzwonimy!

oferujemy
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie 17,20 zł brutto + do 10% premii;
&#8226; wdrożenie pod opieką Konsultanta oraz Team Lidera;
&#8226; praktyczne szkolenia i opieka każdego dnia pracy;
&#8226; przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
&#8226; możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
&#8226; benefity dla pracowników (karta OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line i wiele innych);
&#8226; transport do zakładu pracy na trasach z: Płońska, Raciąża, Nasielska, Smoszewa, Świercza oraz Nowego Miasta i wiele innych;

zadania
&#8226; pakowanie lekkich wyrobów higieniczno-kosmetycznych;
&#8226; kontrola jakości pakowanego produktu;
&#8226; dążenie do wymaganej efektywności pracy;
&#8226; utrzymywanie w czystości miejsca pracy.

oczekujemy
&#8226; gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6 );
&#8226; umiejętności współpracy w zespole;
&#8226; zdolności manualnych.

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Pazdziernik, 2019  08:31

Identyfikator: 667610

Wyświetleń: 2381